Incest khudi nko heli ghaita

Newbie
51
28
20
Namskar Bandhu mane mu jitu aji apon manaku gote kahani suneiba ku jauchi. kahani ti manoranjan karibo boli. asha karuchi. chalantu deri nakari story ti arhamba karuchi.

mu bapa bou au mo sana bhai paradip re rahu thelu,au gann re mo dada khudi tanko dui jhio saha rahuthanti. gote jhio ** barsh ku au jane ** barhars ra.dada gann re rahi chaso karanti.

mu setabele 10 th class re padhi sari result pai apekhya kari thae. dine gann ru khabar asila je dada nko deho kharap heichi. bapa jai Cuttack medical neigale hele kichi dina jiba pare dadanko death hei gala. ame asi gann re tanko seso kriya karilu. au gann re be kichi dina rahilu. khudi dhire dhire normal hele.sabu bhagya ku aderi nijaku bujhei rahile.

mor be se time re result asila 3 rd division re pass karili.bapa ragi mate bahut pitile be au gann pakho college re admission karidele. mo mana pura dukha heigala bhabitheli Bhubaneswar re jai padhibi hele sabu asha ashare rahi gala. bou mana be bahut dukha hela hele bapa nko katha kati parilani. bou mate bujhei kahila gann re be jane kie rahiba katha nahale khudi kemit kan eka karibo. mo pakhore au kichi bata nathila mu mana mari gann re rahili. bapa bou au mo sana bhai paradip paleile.jiba bele bou mote 5 Hajar tanka dei gala ta sangaku prati masare paisa daba pai kahi gala,au bapa mate gote smart phone kini dele.(se time re smart phone nua nua market ku asi thae)

jaha he last re mu gann re rahi college re padhili. mu khudi au pila mane gotie ghare sou thelu. mu au bada jhia kunu khat upare sou thelu au tale khudi sana jhio munu southelu. gann college re ta padha hau nathae mu bi kichi dina gala pare au college najai gann re bula buli kare.

dine mu sakalu uthila beloku dekhe ta khudi paip mule gadhauchanti ( amo ghar agana re hi paip te achi) khudi khali sahiya ta pindhi gadhau thile tanko oda deho dekhi mo deho sitei uthila pacha patu gandi pura dekha jauthila.mo banda ta pura thia heigala. mu banda ku adjust kari jai brush ta nei danta ghasiba pai gala beloku khudi buli padi mate dekhi kahile jitu mo pithi ta tike ghasi dio.

mu jai tanko pakhore thia heli khudi mo adaku pithi kari basi padi mo hataku sabun au pita tarada te dharei dele. mu patire brush ta purei tanko hataru sabunu nei pithi re lagei baku lagili. khudi tike pare tanko chati ru sahiya doro ta pitei talaku kari dei hata bulei pithi pata sahiya ku talaku kari kahile anta jae tike ghasi dio.

mu be ban hata re tanko sahiya ku au tike talaku kari sabunu bhalaki lagei deli. au ta pare pita tarada re pithiku ghasi baku lagili.

khudi nko dudha ago patu pura khola thila se jemit gote hata nei beko mulo ghasiba ku nele gote side dudha kaho sandhi patu mate pura dekha gala.oh ki dudha kede kede lo mo banda pura nalei jau thila. tanko pithi ghasi sariba pare mu uthi thia heli au se pani dhali hei ghar bhitarku pasi luga pindhile.

mu au rahi napari jhada padiaku jai BP pulae download kari dekhi dekhi banda halei nijaku santi kari deli. au ghare asi jalakhia khai bulibaku paleili .

bula buli kari 12 ta bele asi gadhei sari samaste khai sari soilu. bahare bahut khara sethipai khudi khara bele mate baharku chadu nathile . mu khat upare soitheli kunu school ku jaithila jai 4 ta bele asibo. khudi munu ku dhari asi sei khat upare soile. munu soigala pare khudi mate phone magi flim dekhile karan kunu TV adhika dekhu thila sethipai tv cable kata hei jaithila.khudi sabu dina mo mobile re youtub dekhanti.

khudi mobail dekhiba bhitare mu soi padili kete bele mate jana nahi. hatat nida bhangiba pare mu tike akhi kholi dekhili munu soichi au khudi mobail dekhuchanti.
mu munda uthei basiba bhitare dekhili khudi tanko dahan pata luga teki dahan hata nei bia ku aunsu thanti. mate uthiba dekhi khudi hata kadhi ani luga talaku kari mobaile band kari dele au mo hata ku mobile ta badhei dele. mu mobile nei palei asili. bahar ku asi mobile unlock kala pare dekhili khudi mo mobile re thiba BP dekhu thile. sala mor be mane nathila delete karibaku. khudi dekhile se alaga katha hele mate kan bhabibe seia bhabi bhabi mate kharap lagu thila.

Sandhya bele mu au ghar ku na asi eka thare 8 ta bele asili. khudi pacharile hele mu carrom kheliba katha micha kahideli. epat sepat hei khaiba time heigala khudi khaibaku badhi dei dakile khai sari soibaku galu kunu au mu khata upare soilu munu be amori pakore soithila.khudi asi para pari kari munu ku talaku nei suei dele.
kunu be soi padi thila au mate nida lagi asuthila hele thik setebeloku khudi mate mobile magile ,mu be tanko hataku badhei deli. ( mu se BP sabu delete kari sari theli.)

khudi mobail dekhiba bhitare mate nida asigala mu soi padi thae . rati 2 ta pakha pakhi re mate muta lagibaru mu uthi mutibaku gali mutiki asi khat uparku chadhiba agaru khudinko chati upare mo najar ta padila. khudi blouse ta kholi side re rakhi chanti au dudha upare jamaru luga nahi. ete bada bada dudha jodaku dekhi mo banda tengei uthila. tike semit basi rahi dudha dekhila pare tanko badal blouse ta uthei ani khat upare soi pant bhitaru banda ta kadhi blouse nei ghasili. 5 minutes ghasi haleiba bhitare mo birza pichiki tanko blouse re lagi gala mu taku ghosi ghasi dei safa kari puni sei jagare thoi dei soi gali.

sakalu uthila pare dekhili sabu normal mu janili je khudi kichi jani parileni.

puni bula buli sari asi 12 ta bele pipe mule mu gamucha ta pindi gadheiba pai thia hei theli khudi asi kunu au munu ra kichi dress safa karibaku lagile. mu tale basiki gadhau thae khudi bi basiki safa karu thanti. kama kariba bhitare tanko luga ta khasi gala, jemit mo najar jai padichi tanko dudha sandhi re. mo banda ta gamucha ku teki thia hela. hele mor ete au mane nahi je khudi mo banda thia heba dekhi sarichanti boli. mu jani jani late kari gadheili khudi nko kama sariba jae.

khudi kapada sukhei sari khaibaku badhi dele mu gadhei sari jai khaibaku basili. khai sari soila bele khudi asi mo mobile nei puni flim dekhibaku lagile. mate kintu nida lagu nathila akhi band kari padi thae tike tike kari dekhu thae , nosoile puni khudi pati karibe sethi pai.

10 mint dekhiba pare khudi YouTube band kari video folder open Kari dekhile hele aji ta BP nathila khudi munha sukhigala. mobile rakhi dei mo adaku tike aneile ta pare luga uparu bia ku tikekundei soi gale. mu be tike pare nida re soi gali. 4 ta bele uthi khelibaku je asila beloku puni 6 ta bajila. jalakhia khaiba pai gharaku asi goda hat dhoi hei khudi ku dakila beloku khudi thakur gharu kahile ruho tike dhup dei die.
mu pinda re basili. khudi tike pare thakur gharu bahari hatare sanja bati te dhari chaura mulaku gale. mu ta khudi nku kanei kanei anau theli khudi khali luga ta gudei hei dhupa dauthile tanko bada bada dudha jodako ohali khali jhulu thila.

khudi dhupa dei sari tanko pinda luga pindibaku ghar bhitarku jai tike pare asile. mu jalakhia tike khai dei puni bulibaku paleili. rati re asi khaila bele khudi kunu ku kahile tanko deho bindha chita karuchi tike modi deba pai hele kunu mana karibaru khudi mate pacharile mu sange sange hamm mari deli. sabu sariba pare ame soibaku galu kunu ta soigala hele munu soi nathila khudi taku suei dele hele ani khat upare suei dele aumate dakile,mu talaku olhei thia heli khudi basile au tanko blouse ta kholi dei takia pakhore thoi dei soile. mate tanko pithi modiba pai kahile. mu jai tanko pakhore basi modili. beka mul tu kandha sabu bhala se modei dei goda modiba re lagili. goda sarila pare khudi petei soi ki mate kahile tike anta dabi dei soipado.

mu jai anta dabili.khudi kahile au tike talaku, mu tanko gandi tike samay chapili. tanko gandi ku hatare dhari mo banda thia hei naleiba arhamba kari deithila. mu tanku modi deu thiba bhitare mo thia banda kete thar tanko anta re baji sari thila. khudi be kichi kahu nathile.

hele tike pare mate kahile thau tame ebe suo setiki thau. mu uthi khat upre soibaku gala beloku khudi puni kahile eithi soi paduna. munu ku puni utele ta nida bhangi jibo ause soibani kandibo khali.

mu khudi nko katha mani tanko pakhore soigali. khudi mo adaku pithi kari soi kahile ohh ki garam hauchi etike kahi luga taku goda ru teki jangha adha jae teki dele. ziro light re mate dekha jauthila clear nahale be andhari hei sabu jana padu thila. mu tanko gandi ku katas pari anei rahi thae. kichi time pare mu au rahi parilini pant ru banda ta kadhi khudi pakoku lagi gali. khudi nko gandi re jai mo banda ta lagei soi rahili. khudi kichi hal chal na habaru au tike sahas kari tanko gandi majhi fanko re banda ghasi baku lagili. mate dar ta lagu thila hele maja be bahut asuthila. dhire dhire mo banda ghasiba speed badhila. khudi uthi baku lagile,mu bhad kina talaku munha kari petei soi gali. mu ta bhabili aji gandi mareili. kintu khudi uthiki bahar ku mutibaku gale. mor ta banda pura suki gala dar re. tike pare khudi puni asile hele ethar zero power light ta be band kari dele. au asi jemit soi thile puni asi semit soile kintu ethar khudi mo deho ku lagiki soile hele kintu ethar aga apekhya luga adhika teki soi thile au ta sangaku gandi ta mo adoku bahar kari thile. ea sabu dekhi mo banda au thare tengei uthila mu jamaru deri nakari puni lagi gali tanki deho re. gandi sandhi re banda ku chapi deli .puni banda ku ghasiba ku lagili hele ethar dhire dhire ghasu theli. kichi time jiba pare mu gote hata nei khudi nko jangha upare rakhili. khudi kichi hal chal na habaru mu tanko luga taku dhire dhire anta jae teki deli. khudi nko nagala gandi ta pura ebe mo agare. ete bada tokei bhali gandi ta, khudi mor ta lamba chauda chehera bala lola.

mu mo banda ku hatare dhari tanko gandi fado re nei tike ganji deli. usuma usuma laguthila. mu tike banda ku tanko adaku dabi deli mo banda ra chamada ta talaku khasi banda mundi ta bahar ku bahari asila. mo banda ta dhak dhak kari bahut gude birza pichiki gala. mu pura halia hei nistej hei gali hele be tike bolao jutei gandi ru banda bahar kari pochi deli au khudi nko luga gandi re ghodei deli. mu kemit soi gali mate au jana nahi.

sakalu uthila bele khudi ghar kama karu thile. mate dekhi khali muruki muruki hasu thanti. mu laja re jamaru munha uthei tanku dekhi paru nathili hele mate jana padigala je khudi nko ra be banda darkar . epat sepat hei 12 ta baji gali mu khai pie khat upare gadu theli khudi asi munu ku suai dele hete aji khudi munu ku side re au nije majhire soile. se jemit soi chanti asi majhire mu jamaru deri nakari tanko luga pacha adu teki deli. au mo banda kadhi tanko gandi patu lageili. banda tanko gandi re bajiba matre khudi gote goda bhangi aro goda upare thia kari rakhile. gandi mela hei pacha patu bia jae rasta banigala. mu au tike talaku khasi banda ku nei tanko gandi patu bia chira re lageili. tike ta dabili jemit mo banda topa ta pasi gala. khudi ghina khai nahanti bahut dina hela sethi pai tanko bia tight hei jauthila. banda jemit pasichi khudi agaku heigale je banda puni bahari asila. khudi buli padi sidha chiti hei soile hele akhi banda kari thanti. mu be uthi aga ganji ta kholi dei pant ta kadhi pura nagal hei jai tanko blouse botam goti goti kari sabu kholi deli. bopalo kede kede dudha 42 size hebo. blouse botam kholiba matre dui pataku dudha dhali gala. khudi semit akhi band kari padi thanti. mu ta pare khudi nko luga tala patu pura tekki peta upare pakei deli. ohhhhhh ku bia lo pura maunsia bia ta kala bala re bhrati hei thae. bia re nei hata rakhi tike aunsi deli khudi goda jaki dele.
mu ta pura nagala hei thae khudi upare hamudei padi dudha dokaku dali dali khaibaku lagili. khudi setebeloku akhi band kari padi thanti kintu otho upare jiva majhire majhire bulau thile. mu dekhi tanko otho re mo otho thoi deli jemit khudi jai akhi kholi mate chanhi mo munda ku tanko dui hatare dhari mo chuti re chandi dei mo otho ku kamudi khai gale. khudi bohu dinaru bhokila thile,mo pati bhitare jivha pure chari ade bulei nalo ku nija pati bhitar ku nei dhoki deu thile.10 minutes pare mate chadile au mo kana re re kahile mo bia nalei galani aujamaru deri karani tama banda ta purei dio.

mu khudi nko katha mani tanko bia re banda lagei dei pelibaku lagili hele mor ta first time mu jani paru nathili. khudi khin khin hei hasi mo banda ku hatare dhari nija bia duare chadi kahile ebe pelo. mu gotie dhaka marili jemit mo banda ra 20% bhitarku pasi gala. khudi chati teki mate peli dabaku chesta kale au chati piti heuthile. mate kahile kete mota tamar mo bia chiri hei gala. ( mo banda ta bi sei bhali 11 inch lamba ku 5 inch mota.)

mu- tama bia kan ete tight khudi.
khudi- tama dada nko choto banda ta thila au se puni jama mate ghein paru nathile au ebe ta 6 masa hela mo bia pura phanka.
mu-khudi peluchi ebe tike sahi jibo.
khudi- hau pelo hele thike dhire dhire.

mu mo banda ku tike bahar ku kadi au gate jore dhaka marili. ethar banda adha ru adhika pasi jai thila . khudi ra kintu abasta bar baji jai thila. mate thela pela karu thile tanko uparu utheibaku hele mu jos au gote dhaka mari pura banda bia re bharti kari tanko dudha gote ku dui hatare dali khaibaku lagili tike tike khira be baharu thila. tanko bia ku kuti kuti geni chauthae, tanko bia nalei khali pach pach sound re ghar kamu thila.

tike pare sie be gian ra maza ne gandi thei mo saha tala dei ghein hele. khudi 2 thar pani chadi dei thile mor be time jemit hei gala mu tanku pacharili khudi kouthi debi.
khudi kahile bhitare chaduno.
mu- kichi habani ta.
khudi- na mor au habani operation heijaichi.
mu tanko dudha re munha dabi bandaku pura bia re dabi tanko bia re sabu mall chadi deli. oh ki santi mu tankari upare semit soigali.

akhi kholila bele dekhili mu gamucha pindhichi. jaha heu khudi pindhei deichanti.
pant pindhi baharku bulibaku paleili.

asili jai 7 ta bele kunu padhu thila munu be tari pakore basi khelu thila. mu jai kunu au munu ku tike deki asi rosei ghar bhitarku gali khudi basi rosei karu thile chuli munda re.

mu jai tanko pakhore thia heli khudi mate dekhi hasi hasi kahile aji kan ete jaldi palei asilo, khudi katha mane padila ki. mu be tike dant dekhi hasili. au tanko pachaku jai tanko munda pchare mo banda ku lagei thia heli. tapare mo pant talaku kari banda ku kadhi tanko beka gala chari ade ghasili. khudi mo banda ku gote hata re dhari mate kahile kunu palei asibo kai semit haucho ratire jaha kariba katha karibo. mu tanku kahili nai khudi bahut icha hauchi.
khudi- na na ebe jama habani.
mu tike ragila bhali baharku paleili. au asi pinda re basili.

khudi 20 minutes pare kama sari bahar ku asile mate tike anei soiba ghar bhitarku jai tike jore pati kari kahile ohh boulo ki garam chuli munda re basi jhala re pura oda heigali. khudi se ghare nija blouse au sahia ta kholi dei khali luga ta gudei hei asi mo pakhore basile. khudi mo kandh re hata rahi kahile tike samali paruna kie jadi dekhibo kan hebo.

mu kichi kahilini jemiti khudi tanko luga chati pakoru side kari dele. jemit luga side heichi ta tanko dudha dekhi mo banda puni tengei uthila. khudi mo banda tengeiba dekhi kahile chalo se dhano basta kandi ku chalo. khudi age age jai se kandi bhitare pasi gale mu be jai tanko pache pache pahanchili. khudi mate kahile jaldi kar mu tanko dudha dhari dalili hele khudi mo hata chadei kahile ea sabu ratire karibo ebe ago banda purao.

mu khudi nku sei dhan basta upre tanku bhara dei thia karei deli. se nai padi tanko luga pacha patu teki anta re khosi dele. mu tanko gandi re hata rakhi tanko dui gandi ku dui hatare fadi dhari banda ku tanko bia re nei lageili. khudi mate kahile are chepo tikie lagao.

mu banda bahar kari menhae chepo nei banda re boli dei tanko bia re purei dei kuti kuti geniba arhamba kari deli khudi gandi ku dui hatare fadi dhari peli chalili. 10 minutes peliba pare mo brija sabu tanko bia bhitare chadi dei banda kadhi deli. khudi jaldi jaldi luga talaku kari baharku asi paip mulaku jai mutile au bia dhoi jai pinda re basile. mu bi banda pochi tanko pakhore basili se mo banda upare hata thoi mate kahile ebe mana santi hela ta.

mu-tamaku jete ghenile be kan mana bijhibo.
khudi khili khili hasi mo gala re gote chuma dei kahile aji ratire mana bujhi jiba apekhya karo.

mu- kai kan karibaki.
khudi- dekhibani kai besto haucho. hele suna jemit ea katha kanaru dui kana nahue.
mu-kan mu pagala tama katha kai kaha agare kahibi.
khudi-tame chua kete bele kaha agare bhau mari jadi gapidabo.
mu- na khudi tame se katha jama chinta karani.
khudi- hau tame basi thao mu jae dekhe pile kan karuchanti.
khudi jiba pare mu jai gamucha ta dhari jhada jiba pai paleili.

mu au tike bula buli kari 9 ta beloku asili. setebeloku pila mane khaibaku basithanti. mu asiba dekhi khudi mo pai khaiba badhi dele au nija pai. mu jemit khai sarili khudi mate munu ku suei deba pai kahile. ame bhai bhauni 3 jana jako jai khata upare soilu. kunu ta aga soi gala ta pare munu be kichi time pare soi gala. khudi be asi tale bichana paribaku lagile. bichana pakei sari mate talaku dakile. mu asi tale soili khudi jai kabat band kari light off kari asi mo pakhore basi mo chati upare tanko chati rakhi mo munha ku anei kahile sesa re mo ghaita heigalo. mu tanko gala aunsi kahili tame jadi ghaita boli kahilani tahale mu heli au kan.

khudi mo otho ku jibha bahar kari chati mo pati bhitare purei mo jivha re khelile. 5 minutes emit kariba pare se basi mo pant tani talaku kari mo banda ku hatare dhari tike halei banda ku patire purei chuchumi khaile.

mu ta pura Swarg re udu thae setebele. khudi mo banda ku pura tanti jae nei jau thile. khudi ete bhala re banda ku chuchumi khauthile je mor mall bahari gala khudi tanko patiru sabu birja luga upare kadhi muha pochi mo pakhore bahi kahile kemit lagila.

mu-bahut maja asila khudi tame ta pura blue film star bhali karilo.
khudi khali hasile mu tanko bia aunsi bala adei adei bia re gote anguli purei tanko goda pakhaku jai tanko bia re jivha lagei chatili se ta khali gandi utha paka kari mo munda ku dhari tanko bia re dabi deu thanti. kichi time chatiba pare khudi mate tanko uparku tani nele au mu tanko bia re banda purei ghein pakeili.....

asha karuchi story ti apanku bhala lagi thibo jadi bhala lagila tahale nichint janeibe.
 

Top