Incest Mani Didinku Chhatare Pakei Gehili

Newbie
51
28
20
Hii .. friends mu Arman mo bayasa 21 barsa 5feet 9inch ra pura handsome toka, ghara puri mu kemti mo maa nka padosi didi nku gehili se bisayare kahibi. Pura scene kahiba purba ru kahirakhe mani didi nka bisayare figure 36-34-38...bada bada dudha o gora deha....bobal chehera au height 5feet 6inch heba...pura majbhut lady jane...tankara dui jhia jane ** au jane ***..e kahani ebe 4month tala ra...
Mu evening re mo maa nka gharaku jae mane mo bada bapanka gharaku...maa ghare mu sabubele chhata upare base bule...time pass pain...dine mu chhata re basichi hathata light hela, dekhe te maa nka podosi nka tap pakhare light lagila..mu thia hoithae chhatare mor akhi padila mani didi ra gandi upare, se luga tekiki chadi kholi susu kale...mor dekhibaku ichha hela..mu maa nka kitchen au tanka chhata lagichi so mu maa nka kitchen chhata uapre chadhi andharia gote jaga dekhi dekhili...

Se jaga re total mani didi naka bari cover heithila...se jaga mu bachhiki rahili sabu bele didi nka gandi dekhibaku.sabubele evening re mu jae chhatare base au didi nku dekhe...dekhila bele gehibaku ichha hue...kn ba kariparibi kichhi bata diseni...didi bi open minded lady....mu tanka 9th class jhia ku dekhe madhya chhata ru...

Thare ratire mu upare thae...light lagila mu gali dekhe ta didi asile luga tekile au susu kale au tapare pani aani tanka bia ku dhoile...bia light re mote dekha gala...pura balua bia...mu banda kadhiki muthi mariba arambha kali time 7.30 sandhya heba...se bia re pani maru maru mo upare tanka akhi padila se jani parile kie sei jagare tanku dekhuchi se sethu uparaku asile mu luchi gali...se tourch mariki mote dekhidele but chinhi parileni kie boli..... then.mote kahile kie asa nahele ghara loka nku dakibi....mu aste aste gali se dekhile au kahile Arman tame ethi kn karuchha mu kahili emti time pass kariki buluthili se kahile sethi mote dekhi luchila kn pain....

mu kahili nai ta susu lagila ta sethi susu karuthili...kahile mu susu kala bele tame dekhuthila...mu mana kali kahili na ta...se kahile mu dekhichi mana karani ghare tama maa nku kahibi...then kahile sata manijao mu kichhi karibini...se tapare pacharile kete dina hela e kama karuchha mu tanku sabu sata katha kahilli...then se ragiki mo gala ku marile kahile mu tama bhauni bhali hebi emti nicha kama kemti kala...mu kahili sorry didi au emti kebe karibani...mu tanku bhul magili then se chaligale....au gala bele hasi dei gale...mo deha tike halka hela...

Ta para mote se chhata upare au dekhileni au maa nka gharaku bi galini kichhi dina...thare mu se rasta dei jauthae mote atakei kahile kuade jauchha maa nka ghara ku asuna....mu kahili nai semti kichhi nai gahre kama rahuchi...se hau thik achhi kahi mote akhi maridele mu tanka haba bhaba bujhiparuthae...se dine ratire mu chhata upare thae...se uparaku asile au kahile mu janithili tame asiba...mu kahili nai free heli ta asigali...

se kahile tuma number mote dia mu kahili kahinki se kahile dia kichi kama achhi tuma pakhe..... then number deli...se chaligale....mu ratiki khaiba pieba sari soibaku gala bele gote unknown number ru call asila mu dekhe ta... mani didi... mu katha heli...then se kahile pila mane school gala pare ghara ku asiba...tanka swami bi teacher se sabubele sakalu 8ru baharijanti pila mane bi 9re school janti...ghara pura khali kahile chhata uparaku asiba...mu hau thik achhi kahiki phone katiki soili...2ta ratire call kale kahile kouthi mu kahili ghare se kahile tame kali ratire maa nka ghare soiba..mu kahili kahinki se kahile ghare kali pila mane sabu bulibaku jibe au bhai bi jibe...mu hmm kahili....

Ta para dina mu ratiki khaiki maa nka gharaku soibaku gali....maa nka last ghare soili jouta ki sidi pakhe.....samaste ghare soiba pare didi cl kale...12tare mu gali se chhata re thile au se basiki mobile re instagram reels videos dekhuthile...mu asate jai tanku hug kali se darigale then mote dekhi khusi hele au kahile tamar mote dekhile kn ichha hue mu kahili...sata kahibi kharap bhabibani....se kahile...aare aaji sabu free tuma pain...darani....ghare kehi nahanti....mu kahili satare tama gora deha khali dekhibaku ichha hue... se kahile khali dekhibaku.... na au kichhi karibaku....mu tike chup heigali....se kahile kichhi kahilini je... se muruki hasi kahile... aasa dekhiba kahi mote tanka dehare jabudi dharile...tapare mu kahili tuma deha bahut garam achhi...se kahile hnm tike pare puni thanda heijiba... then se mote jor re dhariki tanka dudhare mo deha ghasile...

then gote hatare jani jani kholile sabu tanka luga, saya, blouz kholile only braa au pantyyy re thia hele... mu au control na kari hug kari madi basili se kahile dhire kaulia nahi jaha kariba katha kara mu free achhi ...then mu tanka pink colour braa ra hook ku phiteili au tanku sungili ki kamuka basna tapare tanka pantyy kadhiki sungili... se kahile dekha kan dekhiba para...tapare se kahile sei side ku chala...mu kahili hnm....side ku galu....mu tanka bia ku dui hatare adei dekhili then tanku gote side se neiki suiki tanka bia re lagili se....bia ku aanguthire meleiki bhitara kana ku dekhili 3 ta 4 ta lakhe aanguthi pureiki test kali....ketiki jauchhi boli....se kahli ahh suuuu...ahhhahhh houthanti...tanka senti ku pura sulsul kali...se khali oooohhh...mastt laguchhi...tike..pare puni...ohhh...katuchi kahi khali chitkar kale...mu tanku kahili tama ghare lamba au mota jinisa kn achhi??? se kahile gajar achhi mu kahili jao neiki asa....se semti nangala heiki gale au gote bada gajar anile mote dele mu tanku suai dei tanka bia re mo patiru pule chhepa marili...

then gajar ku nei bia re ghasili se khali bauli houthanti tanka bhanda bhali ohali thiba dudha dekhi mo banda pura tingei hei galani...se mo pant kholile mu tanka bia re aste aste gajar pureili se khali uhhh ..ahhh iss ...houthanti jore jore gajar re aga pachha kali....pura 14min kala pare...se pani chhadidele au kahile Arman plz tume tumara bharti kara.... gajar aau bhala laguni...se kahile pakhaku aasa....mo banda ku nei tanka muha agare se bhala re pochhiki khaibaku arambha kale.... mote pura swarga sukha laguthila ...prathama thara jane lady mo banda ku chusuthile....mote hele maja laguthae.... mu tanka munha sara mo banda ku ghasi tanka muhe re muthi marili se bi patire aga pachha kari mor birja bahara karidele...mu tanka muha re sabu birja dhalideli...se chatiki khaigale au kahile tasty laguchi ...mu then kn kama kahili...se kahile tama banda mo bia re purei giha mu kahile chala ghare heba se kahile nahi ethi ebe kara mu kahili kie asijiba se kahile kehi asibeni mu bujhibi tame mu jaha kahili kara...mu tanka ohali thiba dudha ra bhundi ku chobeiki khauthae....

se mo banda gela kari kari aau thare thia kale au mo machine uapre basi uapara tala hele kichhi samaya pare banda chatiki ghoda heiki giha khaile.... then tanku jore jore bia re gehuthae...se khali uhh ahhh iss houthanti...mu tanku gandire gehibaku kahili se mana kale ...but mu compromise kali sesa re raji hele au gandi dele gandire gehibaku maza laguthae...se bi aste aste mo gihara maza nele... tapare mor baharibar time hela mu kahili kouthi chhadibi se kahile mo bia re chhada kichhi problem nahi ..mu chhadideli ..emti bahut dina chalila ...au rati sara mobile re sex chat au mu tanku sabubele tanka luga pindha vdo au fingering vdo,au dudha chipa vdo mage se dianti au subidha paile dakanti tanka room ku.... tanka Swami e kama janigale bodhe ebe au semti kama kariheu nahi...
 

Top